Завантажити ще

Грузія оголосила траур за жертвами будинку, що обвалився в Батумі

Грузія оголосила траур за жертвами будинку, що обвалився в Батумі
Фото: БАТУМЕЛЕБІ

Під уламками житлового будинку в Батумі рятувальники дістали тіло дев'ятої жертви трагедії. Про це повідомляє " Ехо Кавказу ".

- Всього загинули дев'ятеро людей... Ймовірно, він був останнім. Пошукові роботи припинені, - заявив глава МВС Грузії Вахтанг Гомелаурі.

У зв'язку із загибеллю дев'яти осіб влада Грузії оголосила 11 жовтня Вдень трауру.

- Я співчуваю сім'ям загиблих і їх близьким. Разом з ними про цю жахливу трагедію сумує вся Грузія. На мою рішенням в пам'ять про загиблих 11 жовтня буде оголошено днем жалоби, - повідомив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі.

За його словами, держава надасть допомогу всім постраждалим, а винні будуть покарані за всією суворістю закону.

Йдеться про житловий будинок в Батумі, який обрушився 8 жовтня. Всього в будівлі було 12 квартир. Серед дев'яти загиблих - троє дітей і дві молодих жінки, матері неповнолітніх. З громадян, які перебували в будівлі у момент обвалення, єдиним, хто вижив став 37-річний чоловік. Рятувальники дістали його з-під завалів ввечері 8 жовтня, потерпілий знаходиться в реанімації.

Попередньо в МВС назвали причину обвалу будинку - ремонтно-будівельні роботи, що проводяться в квартирі на першому поверсі "з грубим порушенням правил безпеки". Слідчі вже затримали власника цієї квартири і двох робочих, які здійснювали ремонтні роботи.

Новини по темі: Грузія Обвали Трагедії