Завантажити ще

Не впоралися з течією. Прикордонники затримали ліванців, які таємно хотіли переплисти з України в Польщу

Не впоралися з течією. Прикордонники затримали ліванців, які таємно хотіли переплисти з України в Польщу
Фото: GPSU.

Українські прикордонники затримали громадян Лівану, які намагалися дістатися до Польщі вплав з українського берега. Про це 27 вересня повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці прес-служба ДПСУ.

В Україні ліванці знаходилися на законних підставах, проте в Польщу вони намагалися потрапити нелегально, перепливши через річку.

"Біля водойми спрацювала прикордонна сигнальна міна, на яку одразу виїхала найближча група реагування", - йдеться у повідомленні.

Іноземців це не зупинило, і вони, роздягнувшись, попливли на польський берег. Однак сильна течія повернула їх в Україну, де чоловіків і затримали прикордонники.

Раніше повідомлялося, що під Одесою прикордонники затримали жінку, яка хотіла втекти до Молдови від чоловіка. Крім того, українські прикордонники залишили Москву без устриць.

Також ми писали про те, що українські прикордонники з другого разу затримали літак, який незаконно потрапив до повітряного простору нашої країни з Румунії і приземлився біля Бердичева. А глава Держприкордонслужби розповідав про курйозний випадок, коли контрабандисти - порушникиі кордону - маскувалися під корів.

З іншого боку, троє гвінейцев-нелегалів виявили чудеса сміливості й винахідливості, щоб потрапити в Україну (а не в ЄС), але й вони були затримані.