13 липня
Завантажити ще

Наступного тижня ситуація в енергосистемі буде значно складнішою, - Укренерго

 Наступного тижня ситуація в енергосистемі буде значно складнішою, - Укренерго
Фото: t.me/Укренерго

Глава "Укренерго" Володимир Кудрицький попередив українців, що вже наступного тижня ситуація в енергосистемі буде значно складнішою, ніж нині. Про це повідомила прес-служба " Укренерго ".

Кудрицький наголосив, що уникнути відключень побутових споживачів не вдасться через два фактори: прогнозоване зростання енергоспоживання через повернення спеки та виведення у ремонт чергового енергоблоку АЕС.

- Ми матимемо справу із завтрашнього дня вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня – ще матимемо додатковий крок зниження потужності на АЕС. Це пов'язано саме з ремонтною кампанією, – заявив він. - І часто люди, коли чують „ремонтна кампанія", у них виникають питання: чи не можна ці ремонти перенести, чи можна ці ремонти відкласти, скасувати? Справа в тому, що ця ремонтна кампанія, по суті, є кампанія з перевантаження палива, Під час якої здійснюються ремонти. Тому, оскільки паливо має здатність виробляти енергію лише певний час, і коли воно вигоряє – його треба точно міняти.