17 липня
Завантажити ще

У “Дії” запрацювала комплексна послуга для бізнесу "е-Підприємець"

У “Дії” запрацювала комплексна послуга для бізнесу
Фото: thedigital.gov.ua

У застосунку “Дія” запрацювала комплексна послуга для бізнесу "е-Підприємець". Про це 12 червня у своїх соціальних мережах повідомив віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

- Замовляйте всі необхідні послуги для ведення бізнесу «під ключ» — запускаємо революційну послугу "е-Підприємець" у "Дії". Не потрібно більше витрачати від кількох днів до місяця, щоб обійти всі установи, а потім чекати на відповіді, щоб відкрити власну справу. Тепер одна заява через "Дію" — і все готово, - написав він.

Послуга е-Підприємець обʼєднала десять послуг. Серед них реєстрація ФОП і ТОВ, подання вакансій до Центру зайнятості, реєстрація/перехід на спрощену систему оподаткування, відкриття банківського рахунку.

- "е-Підприємець" настільки зручний і людяний, що сам запропонує набори послуг за найпопулярнішими видами малого бізнесу — для кафе, салонів краси, точок продажу, ІТ, а детальний опитувальник уточнить ці набори. Ну а далі користувач сам обере, що йому потрібно, - додав Федоров.

Сервісом можуть користуватись майбутні підприємці, а діючий бізнес може отримати додаткові послуги. На сайті послуги "е-Підприємець" йдеться, що подання заяв забере від 10 до 40 хвилин. На опрацювання знадобиться від 1 до 10 робочих днів залежно від переліку обраних послуг.

Міністерство цифрової трансформації України анонсувало послугу "е-Підприємець" у грудні 2023 року.