28 травня
Завантажити ще

Польські фермери повністю перекрили КПП "Шегині" та частково "Ягодин" - ДПСУ

Польські фермери повністю перекрили КПП
Фото: suspilne.media

Польські фермер-протестувальники повністю заблокували пункт "Шегині" на кордоні. Вони не пропускають фури ані на в'їзд, ані на виїзд із України. Частково перекрито і "Ягодин". Про це розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

- О 13:00, як повідомила нам польська сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-яку вантажівку, яка слідує або у бік України, або у бік Польщі. Хоча й до цього на цьому напрямі був критичний мінімум перетину кордону вантажівками. Наприклад, за минулу добу цей напрямок перетнуло лише 47 вантажних транспортних засобів в обох напрямках. А нині ми фіксуємо по нашому пункту пропуску безпосередньо, що вантажівки не рухаються ані з Польщі, ані до Польщі. Польська сторона не приймає вантажні транспортні засоби до себе з України, - констатував речник.

Демченко додав, що, окрім цього, суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажівками залишається і на пункті пропуску "Ягодин". Минулої доби тут перетнуло кордон 111 вантажівок, що прямували з Польщі до України. Як і раніше, польські фермери не пропускають тут жодної вантажівки, що прямує з України до Польщі.

Новини по темі: Кордон Польща блокада