Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Угорські фермери відновили протести біля КПП "Захонь" на кордоні з Україною

Угорські фермери відновили протести біля КПП
Фото: vg.hu

Вдень у п'ятницю, 9 лютого, угорські фермери розпочали чергову акцію протесту біля пункту пропуску "Захонь" на кордоні з Україною. Про це повідомляє видання Világgazdasag.

- На продукцію, що надходить з-за меж Європейського Союзу, також мають поширюватися ті ж самі правила, яких повинні дотримуватися фермери ЄС, а Брюссель має нарешті захищати інтереси своїх власних фермерів, а не намагатися зруйнувати європейську сільську місцевість своїми заходами, - заявили місцеві. аграрії-протестувальники.

Угорські фермери заявляють, що Україна начебто нав'язує споживачам Євросоюзу ГМО-продукти. Іштван Якаб, президент Національної асоціації угорських фермерських асоціацій та фермерських кооперативів, заявив про готовність продовжити протести, якщо їхній голос не буде почутий у Європі. Він додав, що вони змушені конкурувати з продукцією, яка не відповідає стандартам ЄС.

  • 6 листопада 2023 року польські перевізники розпочали страйки на кордоні з Україною. Протестувальники вимагали повернути систему перепусток для українських перевізників.
  • 16 січня польський уряд підписав угоду з перевізниками, щоб розблокувати кордон із Україною. У рамках угоди сторони домовилися призупинити протести на під'їздах до трьох пунктів пропуску на кордоні до 1 березня 2024 року.