Завантажити ще

Сервіс OnlyFans у 2023 році заплатив до держбюджету майже мільйон доларів

Сервіс OnlyFans у 2023 році заплатив до держбюджету майже мільйон доларів
Фото: Getty Images

Британський сервіс OnlyFans у 2023 році заплатив до держбюджету України 928 тисяч доларів. Але лідером за розміром «податку на Google» досі є компанія Google. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

- Загалом за результатами декларування за ІІ квартал 2023 року особами-нерезидентами- платниками податку задекларовано 13,0 млн євро та 39,4 млн дол. США, або 1,9 млрд. гривень, що на рівні І кварталу 2023 року. Найбільші суми за результатами декларування за ІІ квартал 2023 року сплачені компаніями GOOGLE IRELAND LIMITED, GOOGLE COMMERCE LIMITED, APPLE DISTRIBUTION INTERNATIONAL LIMITED, VALVE CORPORATION, EBAY MARKETPLACES GMBH, FENIX INTERNATIONAL LIMITED, - повідомив Гетманцев.

Загалом в Україні зареєстровано 94 платників-нерезидентів, які мають відповідати так званому «податку на Google». Всі разом у 2023 році вони принесли до бюджету 5,75 млрд грн.

У 2022 році сервіс OnlyFans заплатив у бюджет 305 тисяч доларів, це була сума за п'ять місяців роботи з моменту ухвалення закону.

Новини по темі: Податки