Завантажити ще

Україна отримала перший прибуток від податку на Google

Україна отримала перший прибуток від податку на Google
Фото: uk.wikipedia.org

До бюджету України надійшли перші 305 тисяч доларів як податок від Google. Цю суму вніс сервіс OnlyFans. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев.

"Перші надходження до бюджету від податку на Google: сайт OnlyFans – 305 тис. дол. Внесок індустрії розваг у фінансування нашої перемоги. Чекаємо на наступні", - написав він.

Британська компанія OnlyFans, яка внесла перший податок до українського бюджету, переважно використовується створювачами контенту для дорослих. Ресурс дає змогу підписникам отримувати контент від створювачів за щомісячний членський внесок. 20% заробітку йде платформі.

Законопроект, який зобов'язує інтернет-ресурси, що працюють в Україні, сплачувати податки до українського держбюджету, був ухвалений Радою у червні 2021 року. Документ підтримали 283 нардепи. Згідно із законом, міжнародні компанії сплачують податки, у тому числі ПДВ, якщо заробляють на мережевій рекламі та працюють в інформаційному просторі нашої країни. У той же час пошукових сервісів та звичайних користувачів мереж нововведення не стосується.

Новини по темі: бюджет Податки Google