Завантажити ще

Голова Ради торгових центрів: ZARA може повернутися в Україну восени

Голова Ради торгових центрів: ZARA може повернутися в Україну восени
Фото: ucsc.org.ua

Один із найбільших міжнародних ритейлерів Inditex може повернутися в українські ТРЦ восени. Про це заявив голова Української Ради Торгових Центрів Максим Гаврюшин, йдеться на сайті організації.

- У мене є відчуття, що відкриття може відбутися швидше, ніж здається. Найближче вікно можливостей для цього — кінець серпня — кінець жовтня. Якщо цього не відбудеться в цей проміжок, наступне вікно буде вже навесні, — сказав він.

За словами Гаврюшина, професійна спільнота робить багато для того, щоб Inditex повернувся. Це дуже важливо і з економічного, і соціального, і політичного погляду. 

- Inditex є одним із найбільших ритейлерів в Україні. Його відкриття також буде сигналом для інших міжнародних ритейлерів щодо відновлення роботи або відкриття нових магазинів, — зазначив голова організації.

Максим Гаврюшин додав, що прогнозувати відкриття дуже складно, тому що рішення компанії в будь-який момент може позитивно або негативно вплинути якась новина.

Inditex володіє брендами ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home і Uterqüe. Іспанська компанія зупинила роботу своїх магазинів  в Україні після початку повномасштабного вторгнення Росії. Багато міжнародних брендів уже повернулися на ринок України.

У липні харківський ТРЦ Nikolsky запустив флешмоб #ZARAповертайся, вкривши вітрини тимчасово закритих магазинів Inditex написами. До акції долучилися київські Respublika Park і Riviera Mall, львівські Forum Lviv і King Cross Leopolis.

Новини по темі: ТРЦ Магазины бренд