Завантажити ще

Німеччина направить Україні 199 мільйонів доларів на допомогу переселенцям

Німеччина направить Україні 199 мільйонів доларів на допомогу переселенцям

Німецька влада анонсувала виділення додаткової допомоги Україні для фінансування програм допомоги внутрішньо переміщеним особам. Про це заявив міністр розвитку Німеччини Свенья Шульце, передає Reuters.

- Я поговорю з прем'єр-міністром Шмигалем про те, як ми можемо продовжувати підтримувати український уряд у турботі про переміщених осіб. Гроші призначені для того, щоб допомогти переміщеним особам в Україні продовжувати постачати себе всім необхідним, - зазначив Шульце.

Як пише видання, зустріч німецького міністра з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем пройде 5 вересня. Голова українського Кабміну планує відвідати Берлін.

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) – це жителі України, які змушені були залишити свої будинки та переїхати до більш безпечної області через бойові дії у своєму населеному пункті чи тимчасову окупацію. Наприкінці березня Кабмін схвалив програму допомоги для такої категорії громадян – допомога на дорослу людину становить 2 тисячі гривень щомісяця, а на кожну дитину – 3 тисячі гривень.