Завантажити ще

Суд зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza, щоб він міг працювати

Суд зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza, щоб він міг працювати

Печерський райсуд Києва зняв арешт з будівлі ТРЦ Ocean Plaza та коштів на рахунках його власника - ТОВ "ІС "Либідь", щоб торговий комплекс зміг працювати. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на судовий реєстр.

- Суд узяв до уваги, що арешт ТРЦ є надмірно обтяжливим та неспівмірним із завданнями кримінального провадження, оскільки унеможливлює здійснення господарської діяльності товариством, яке має понад 350 орендарів і 7000 працівників, що забезпечує надходження до бюджетів різних рівнів близько 3 млрд грн на рік, - сказано у рішенні.

Водночас знімається арешт із рахунків ТОВ за винятком витратних операцій по платежах за межі України, виплати дивідендів громадянам і юрособам іноземних держав, виплат на рахунки, відкриті в іноземних банках, і на рахунки нерезидентів України.

9 серпня Генпрокуратура повідомила про передачу арештованих корпоративних активів ТРЦ Ocean Plaza на понад 350 мільйонів гривень в управління АРМА.

Російська «ТПС Недвижимость» купила Ocean Plaza у 2012 році у забудовника обʼєкта – компаній Василя Хмельницького та Андрія Іванова. У квітні Хмельницький в інтервʼю Forbes заявив, що 51% Ocean Plaza все ще належить росіянам.

Після початку війни певний час працював лише нульовий поверх "ТРЦ", де розміщуються гіпермаркет "Ашан", а також кілька магазинів. Згодом "Ашан" заявив, що закривається на вимогу адміністрації Ocean Plaza. 

Новини по темі: ТРЦ Ocean Plaza