6 грудня
Завантажити ще

На Львівщині 140 компаній подали заявки на компенсації за працевлаштування переселенців

На Львівщині 140 компаній подали заявки на компенсації за працевлаштування переселенців

140 компаній у Львівській області подали заявки на виплати компенсацій за працевлаштування 283 переселенців. У межах цієї урядової програми заявникам вже виплатили 188,5 тис. грн. Консультації з компенсації витрат на оплату праці вимушених переселенців отримали майже 5,4 тис. працедавців Львівщини.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

«За галузевою ознакою в основному пакети документів для отримання компенсацій витрат з оплати праці подали суб’єкти господарювання переробної промисловості (виробництво), заклади оптової та роздрібної торгівлі, організації харчування, установи, що ведуть діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, професійної, наукової та технічної діяльності, охорони здоров’я, сільського господарства та будівництва», — розповів директор обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Більшість працедавців, які подали заяви на компенсацію, – зі Львова.

Сума компенсації становить 6,5 тис. грн на місяць і виплачується упродовж двох місяців. Програма діє під час воєнного стану та 30 днів після його завершення.

Для отримання виплати треба не раніше п'яти днів після прийому на роботу внутрішньо переміщеної особи подати пакет документів до центру зайнятості або його філії. До пакету входять заява встановленого взірця, відомості про працівників та копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Можна також подати заяву через вебпортал «Дія». Більше інформації можна дізнатися з інфографіки.

Нагадаємо, нещодавно заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що для забезпечення вимушених переселенців житлом треба побудувати десятки тисяч квартир у областях, які їх приймають. Коли переселенці зможуть повернуться додому, це житло буде надано військовим і тим, хто стоїть у черзі.