21 вересня
Завантажити ще

Іноземцям дозволили купувати українські цінні папери нарівні з резидентами

Іноземцям дозволили купувати українські цінні папери нарівні з резидентами
Фото: President.gov.ua

Для іноземних інвесторів максимально полегшили обслуговування в Україні. Тепер вони зможуть заходити на український фінансовий ринок за спрощеною процедурою та купувати українські цінні папери. Про це 26 квітня повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Національний банк України у співпраці з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку уніфікував підходи до обліку прав на цінні папери резидентів та нерезидентів на агрегованих рахунках депозитарних установ та вніс відповідні зміни у нормативні документи", - написав він у своєму Telegram-каналі.

Єрмак додав, що перехід на агрегований облік цінних паперів нерезидентів замість сегрегованого максимально спростив обслуговування іноземних інвесторів. Іноземним інвесторам не потрібно відкривати окремі рахунки у депозитарії НБУ. Це полегшить адміністрування угод та мінімізує залучення спеціалістів до ведення кожного окремого іноземного клієнта. Глава Офісу президента назвав це черговим кроком для збільшення інвестицій до України.

24 квітня радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко оцінив збитки України від російської агресії у трильйон доларів. Станом на 18 квітня покупцями воєнних облігацій стали понад 7,4 тисячі громадян та бізнесів.

Новини по темі: Інвестиції Андрій Єрмак