Завантажити ще

РФ зможе повернутися до світової фінансової системи не раніше 2037 року

РФ зможе повернутися до світової фінансової системи не раніше 2037 року
Фото: Paolinio з Pixabay

Путін визнав дефолт Росії, заявивши: "За фактом і США, і ЄС зробили дефолт Росії". Про це на своїй сторінці в соцмережі написав економіст Ерік Найман і пояснив: російський мінфін поклав платіжку у рублях на оплату відсотків за доларовими облігаціями. Але, як ми вже писали раніше, це все одно, що намагатися розплатитися черепашками: власникам облігацій потрібні долари.

- Влада РФ вперто чинить опір реальності і активно сприяє переведенню своєї країни на наступну стадію деградації - доводить до банкрутства, - вважає Найман. Тому 1998 здасться їм квіточками. На думку The Wall Street Journal, Росія зможе повернутися до світової фінансової системи не раніше 2037 року. Газета пише, що для цього РФ спочатку доведеться розплатитися з кредиторами, причому, окрім прямого боргу, йтиметься про борг перед Україною: потрібно буде відновлювати все, що вони зруйнували, а також виплачувати компенсації багатотисячним жертвам.

За словами Еріка Наймана, у Росії різко зріс попит на банківські комірки. У банках тримати гроші собі дорожче – можуть не повернути чи повернути «дерев'яними». А тримати великі гроші вдома небезпечно. Не дивно, що росіяни рвонули ховати гроші в побутовій техніці, авто та банківських комірках.