Завантажити ще

Федоров: "Ковідну тисячу" тепер можна витрачати на будь-які товари

Федоров:
Фото: t.me/zedigital

Українська влада зняла всі обмеження щодо витрачання грошей за програмою єПідтримка. Тепер за отриману " ковидну " 1 тисячу гривень українці можуть придбати будь-які продукти чи товари. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі.

- Гроші з єПідтримка тепер можна витрачати на будь-які продукти чи товари. Програма вже не має обмежень на конкретний напрямок бізнесу. Ми розуміємо, що зараз кожна гривня може врятувати чиєсь життя чи допомогти, - написав міністр.

Як зазначив Федоров, ці кошти українці також можуть пожертвувати на підтримку ЗСУ. За його словами, за 6 днів на потреби української армії наші співвітчизники вже перерахували понад 1,5 мільярда гривень.

Офіційний старт держпрограми є Підтримка відбувся 19 грудня. 1000 гривень можуть отримати усі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Кошти надаються на чотири місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн.

Спочатку гроші за вакцинацію дозволялося витрачати на певні категорії послуг, серед яких – купівля квитків на поїзди, відвідування кінотеатру, купівля книг тощо. Пізніше уряд розширив можливості, дозволивши пенсіонерам витрачати гроші на ліки, а підліткам - на освіту.