Завантажити ще

У Краматорську за програмою «Велике будівництво» зводять багатоповерхівку для переселенців

У Краматорську за програмою «Велике будівництво» зводять багатоповерхівку для переселенців

У Краматорську розпочали кладку сьомого поверху майбутнього будинку для внутрішньо переміщених осіб. Нову 12-поверхівку для жителів тимчасово окупованих областей зводять у межах програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Будівництво, яке стартувало минулого року, не зупиняється і в зимову пору. Аби мінусові температури не заважали графіку, до розчину додають спеціальні антиморозні добавки.

“Будинок добре зберігатиме тепло. У підвалі буде встановлена розумна рамка, що автоматично визначає необхідний обсяг подачі тепла до квартир, та й у квартирах буде змога встановити теплові лічильники. Крім того, будинок буде обладнано сучасною системою димовидалення і протипожежними датчиками”, - розповів Кириленко.

Проєкт будинку передбачає 121 службову квартиру для внутрішньо переміщених осіб: 11 однокімнатних, 99 двокімнатних і 11 трикімнатних. Будинок також отримає свою модульну блочну котельню та трансформаторну підстанцію. 

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво” Кирило Тимошенко повідомив, що 2021 року за програмою президента відкрили 74 школи, 237 сільські амбулаторії, 132 приймальних відділень в лікарнях, а також десятки інших соціальних об'єктів.