23 вересня
Завантажити ще

"Метінвест" інвестує в Маріуполь понад $1,5 мільярда до 2030 року

Фото: фото УНІАН (В'ячеслав Ратинський)

Група компаній "Метінвест" інвестує в місто Маріуполь, де будуть побудовані нові виробничі потужності підприємства, більше 1,5 млрд дол. До 2030 року.

Про це в інтерв'ю журналу Forbes сказав генеральний директор компанії Юрій Риженков.

- Думаю, навіть більше (компанія збирається інвестувати в Маріуполь більше 1,5 млрд дол. - УНІАН), - сказав він.

- Ми приймали рішення про будівництво МНЛЗ №4 (новий комплекс машини безперервного лиття заготовок. - УНІАН) в Маріуполі у 2015 році. Рішення на 150 млн дол. Інвесткомітет проходив буквально на тому ж тижні, коли там підірвали мости. Хтось скаже, ви щось знали. Просто ми аналізували ситуацію на кордоні, геополітичну ситуацію. І розуміли, що вигод для Російської Федерації, "ДНР", "ЛНР" від нападу немає, - додав Риженков.

Як повідомляв УНІАН, гірничо-металургійна група "Метінвест" розпочала реалізацію найбільшого проекту будівництва нового прокатного цеху в Маріуполі, який стартував на майданчику Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча (ММКІ).

Це масштабний проект будівництва з нуля цеху з виробництва холоднокатаного прокату, оцинкованого та пофарбованого рулону. А також найбільша інвестиція в нове виробництво за всю історію незалежності України.

Активна фаза будівництва нового цеху на ММКІ запланована на 2022-2024-ті роки.