Завантажити ще

Мін'юст виставляє на продаж ще три в'язниці: Стан - заходь і живи!

Мін'юст виставляє на продаж ще три в'язниці: Стан - заходь і живи!
Фото: facebook.com/KovelskaVK/

До Фонду державного майна для продажу на аукціонах Міністерство юстиції передало ще три виправні колонії. Установи розташовані на територіях Волинської, Івано-Франківської та Львівської областей. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в своєму фейсбуці.

- Кажуть, що ціни на класичне житло останнім часом постійно зростають. Купувати активи на зростанні ціни - тактика так собі. Є гроші - купуйте краще в'язниці! Ми якраз ще три в'язниці передали ФДМУ для продажу на аукціоні, - написав Малюська.

За його словами, нові аукціони очікуються вже восени. Тому, міністр радить поки переглянути об'єкти і відкласти гроші вже зараз.

Як зазначено в повідомленні, Мін'юст пропонує українцям придбати Ковельську колонію із земельною ділянкою 4,86 ​​га (стартова ціна 41 624 692 грн). Стан лота Малюська оцінив - "заїжджай і живи".

Івано-Франківська колонія №12, яка також буде виставлена ​​на аукціон, розташована на земельній ділянці більше 67 га (стартова ціна 7 858 392 грн). Глава Мін'юсту зазначив, що дана ділянка підійде для розміщення гольф-клубу.

Площа третьої установи - Миколаївської виправної колонії №50 у Львівській області, займає 15,5 га (стартова ціна - 17 116 000 грн),. Ця будівля, зазначив Малюська, як "економ-варіант для спартанців".