25 вересня
Завантажити ще

Вийшов перший повний трейлер байопіку про принцесу Діану з Крістен Стюарт

Вийшов перший повний трейлер байопіку про принцесу Діану з Крістен Стюарт
Фото: instagram.com/spencerfilmuk

Кінокомпанія Neon слідом за тизером випустила перший повний трейлер до біографічного фільму про принцесу Діану "Спенсер" зКрістен Стюарт у головній ролі. Трейлер починається з прибуття Діани в Сандрінгем на різдвяні вихідні. Глядачеві показують підготовку до вечері, в той час як Діана проводить час у ванній.

Потім Діану кличуть до столу. Вона йде по довгому коридору, одягнена в гарну сукню, позує для сімейного портрета. У ролику Діана також показана в моменти розслаблення і біжить на території маєтку. У ролику Діана і Чарльз (Джек Фартінг) обговорюють пильну увагу ЗМІ і папараці, через які в маєток доводиться закривати штори. Чарльз також пояснює Діані, що йому доводиться робити те, що він ненавидить, заради країни і людей.

- Вони не хочуть, щоб ми були людьми. Ось так. Прости, я думав, ти знаєш, - сказав Чарльз.

Режисер фільму - Пабло Ларраін. Дія розвивається під час різдвяних свят. Діана і Чарльз святкують з дітьми і королівською сім'єю в маєток Сандрінгем в Норфолку. Тим часом Діана вирішується розлучитися з чоловіком.

У тізері присутні актори Тімоті Сполл, Саллі Хокінс, Шон Харріс, Ольга Хельсинг і Томас Дуглас. Neon і Topic Studios призначили прем'єру в США на 5 листопада.