28501
0
Завантажити ще

Соня Морозюк вперше після скандалу продає нові картини - від 600 до 7 тисяч доларів

Соня Морозюк вперше після скандалу продає нові картини - від 600 до 7 тисяч доларів

Художниця Соня Морозюк вперше після корупційного скандалу з екснареченим Романом Гринкевичем виставила на продаж нові полотна. На них зображені різноманітні фрази на кольоровому тлі у впізнаваному стилі художниці, який вона сама жартівливо окреслює як "мазня". Понад 30 нових робіт Морозюк опублікувала в Інстаграмі.

Найдешевше полотно "Чуєш" із фразою "Час почути свій внутрішній голос" коштує 600 доларів. Найдорожче полотно "Пазлик" з написом "Давай складемось у пазлик" художниця продає за 7 тисяч гривень. Картини датовані 2022 і 2023 роком.

Серед інших фраз, які можна побачити на полотнах, - "Ну і картина", "Прошу пробачення" із закресленою літерою "р", "Щоразу фотографую тебе очима", "Надія", "Дочекайся".

Соня Морозюк опинилася в епіцентрі корупційного скандалу через сім'ю свого екснареченого львівського бізнесмена Романа Гринкевича, яку підозрюють у розкраданні грошей на закупках для Міноборони та створенні злочинної організації. 17 січня Морозюк розірвала заручини з Гринкевичем і пообіцяла продати його подарунки. 

20 березня Морозюк дала перше інтерв'ю після скандалу Дмитру Гордону. На розмову художниця прийшла у футболці з написом "Не даю без декларації".