Завантажити ще

Продюсер "1+1" Завадюк назвав Кароль та Могилевську найконфлітнішими зірками, з якими працював

Продюсер
Фото: instagram.com/zavaduk

Креативний продюсер шоу "Голос країни" Володимир Завадюк розповів, що найбільше конфліктів у нього було з Тіною Кароль та Наталією Могилевською. Про це він заявив в інтерв'ю "Люксу ФМ".

- З двома людьми: це Наташа Могилевська, яку я дуже люблю, і це Тіна Кароль, яку я теж дуже люблю. Багато людей хотіли б, щоб я її не любив, або вона не любила б мене, але це не так, - поділився Завадюк.

Також ведучий Слава Дьомін запитав Володимира, що найчастіше його дратує в роботі із зірками.

- Мене дратує в роботі із зірками те, що дуже часто українські зірки ставлять своє особисте его вище за будь-яку іншу мету: глобальну мету проекту, загальний результат, те, що надихатиме мільйони людей. Їх не цікавить, що їхня фраза миттєво кинута, може накласти відбиток на людей, для яких це шоу, проект – все їхнє життя. Вони не думають про це, не думають, що буде після них, – зазначив він.

Завадюк навів у приклад проект "Танці з зірками", де може знаходитися до 40 зірок на одному майданчику і починається "боротьба характерів, думок та ідей".

- Хтось хоче вийти раніше, хтось пізніше. Хтось не хоче виходити в цій сукні, бо в ній хтось уже був. Терпіти не можу лицемірство, коли за твоєю спиною роблять не дуже класні речі. Це мені не близько, це не про мої цінності, – сказав продюсер.

Також він зазначив, що не використовує людей для "рейтингів та шоу", у його проектів інша мета.