Завантажити ще

У США суд відмовився відхилити позов до принца Ендрю

У США суд відмовився відхилити позов до принца Ендрю
Фото: Кріс Джексон/Пул через REUTERS/File Photo.

У США суддя Південного округу Нью-Йорка Льюїс Каплан відхилив клопотання британського принца Ендрю про відхилення позову, поданого Вірджинією Джуффре. Про це повідомляє CBS News.

За версією Джуффре, нині покійний американський фінансист Джеффрі Епштейн змушував її зайнятися сексом зі своїми знайомими, зокрема з принцом. У своєму позові вона стверджує, що Ендрю нібито скоїв щодо неї сексуальне насильство, коли їй було 17 років.

Захисники герцога Йоркського клопотали про відхилення позову Джуффре. Захист принца послався на угоду, яку Джуффре уклала з Джеффрі Епштейном у 2009 році. Тоді Джуффре отримала пів мільйона доларів відступних від Епштейна для врегулювання позову, який вона подала проти нього у Флориді. За відступні Джуффре зобов'язалася не позиватися у справах, які пов'язані з мільярдером.

Намагаючись відхилення позову Джуффре, адвокати Ендрю стверджували, що він був серед "потенційних відповідачів", захищених угодою 2009 року. Джуффре та її адвокати у відповідь заявили, що Ендрю не входив до числа "інших потенційних відповідачів", про яких йшлося в угоді.

Суддя Льюїс Каплан ухвалив, що угоду 2009 року "не можна розглядати" на користь Ендрю.

- Незалежно від того, чи застосовується формулювання звільнення до принца Ендрю, угода як мінімум "розумно допускає більш ніж одну інтерпретацію" з не менш важливого питання про те, чи може цей відповідач посилатися на неї, - заявив суддя Каплан.

Новини по темі: Суд принц Ендрю