Завантажити ще

Ігор Крутий ненавмисно здав Леонтьєва - лежить в одній ковід-лікарні з Олександром Сєровим

Ігор Крутий ненавмисно здав Леонтьєва - лежить в одній ковід-лікарні з Олександром Сєровим
Фото: Instagram \Валерій Леонтьєв

У російському шоу-бізнесі чомусь прийнято заперечувати захворювання коронавірусів і особливо - госпіталізацію, але все таємне рано чи пізно стає явним. Тільки-тільки представники Валерія Леонтьєва спростували, що співак потрапив в ковід-лікарню, як одного, сам того не бажаючи, заклав композитор Ігор Крутий. День тому він написав в Інстаграм пост із закликом молитися за іншого свого приятеля - Олександра Сєрова, у якого COVID-19 проходить у важкій формі.

Спілкуючись на тему коронавируса з передплатниками під цим закликом, Крутий проговорився про госпіталізацію 72-річного Валерія Леонтьєва. Композитор, мабуть, не знав про "офіційної" позиції менеджменту співака, тому коли його стали питати про самопочуття хворого коронавірусів Леонтьєва, чесно підтвердив хвороба колеги.

Обговорюючи самопочуття Сєрова, передплатники запитали Ігоря Яковича: «У Леонтьєва теж говорять знайшли цю хворобу?» Крутий відповів: «Так, Валерик (так Ігор Якович називає одного) в тій же лікарні». Леонтьєв переносить хворобу легше, так як була вакцинована.

Що ж стосується самопочуття самого героя поста, то, як стало відомо " КП ", в стані Олександра Сєрова є деякі позитивні зрушення, а головне, не дивлячись на стабільно важкий стан, дихає виконавець "Я люблю тебе до сліз" самостійно, до ШВЛ не підключений.

12 жовтня, наприклад, Сєров вже зміг відповісти на дзвінки друзів, хоча Олександр Миколайович переносить хворобу важко через обширного ураження легень.

- Стан його можна, напевно, позначити так - «стабільно погано». Але він не на ШВЛ! Лікують дуже досвідчені лікарі! - повідомив журналістам колега артиста.

Важкий перебіг COVID-19 у Олександра Сєрова обумовлено не тільки віком і супутніми хронічними захворюваннями, а й тим, що музикант, на відміну від Леонтьєва, категорично відмовлявся робити щеплення - про це шанувальникам також розповів Ігор Крутій.

Раніше ми повідомляли про стан актора Валерія Гаркаліна, у якого коронавірус протікає в дуже важкій формі, яка вимагала підключення до ШВЛ і ЕКМО.