26 липня
Завантажити ще

Кейт Міддлтон з донькою відвідала Вімблдон - це її другий вихід за час боротьби з раком

Кейт Міддлтон відвідала чоловічий фінал Вімблдона та вручила трофей переможцю турніру Карлосу Алькарасу. Для другого публічного виходу після оголошення про боротьбу з раком 42-річна принцеса Уельська обрала фіолетову сукню британського бренду Safiyaa. Про це 14 липня повідомив журнал TIME.

Кейт Міддлтон прибула на корт у Лондоні за пів години до початку фіналу, глядачі зустріли її стоячи оваціями. Разом із дев'ятирічною дочкою принцесою Шарлоттою та сестрою Піппою Меттьюз вона сиділа у Королівській ложі Центрального корту. За два ряди від них сиділи актори Том Круз та Бенедикт Камбербетч. Кейт була одягнена у фіолетову сукню - один з офіційних кольорів Вімблдону.

Чоловічий Вімблдон другий рік поспіль виграв іспанський тенісист Карлос Алькарас. Як і 2023 року він обіграв серба Новака Джоковича. Принц Вільям у неділю вирушив на фінал чемпіонату Європи з футболу, під час якого Англія зіграє з Іспанією. Він президент Англійської футбольної асоціації.

Кейт Міддлтон з 2016 року є покровителькою Всеанглійського клубу, який щороку проводить Вімблдон. До її церемоніальних обов'язків входить вручення трофеїв переможцям після фіналів одиночного розряду. Водночас у суботу вона не була присутня на фіналі жіночого турніру, в ході якого чеська тенісистка Барбора Крейчикова перемогла італійку Жасмін Паоліні.