Завантажити ще

Alyona Alyona показала, як з роками змінювалася її фігура, та розсекретила свою вагу

Alyona Alyona показала, як з роками змінювалася її фігура, та розсекретила свою вагу
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Представниця України на "Євробаченні-2024" репер Alyona Alyona у соцмережах розповіла історію свого схуднення. У TikTok співачка виклала жартівливий ролик зі знімків, продемонструвавши свій шлях до ідеальної фігури.

На відео видно, що за кілька років їй вдалося позбутися 22 зайвих кілограмів. Alyona Alyona показала себе у вазі 132 кг, а потім - 110 кг. Артистка також зізналася, що згодом вага повернулася, і зараз вона важить 127 кг.

У листопаді 2023 року зірка розповіла у соцмережах, що у дитинстві стикалася з булінгом через зайву вагу. Генетична схильність бути в тілі їй передалася по батьковій лінії. У дитинстві репер дуже любила читати казки народів світу і їсти. Рідні зірки сподівалися, що згодом це мине і вона витягнеться, проте незабаром артистка зіткнулася із засудженням оточуючих. За словами Alyona Alyona, тоді через цькування та образи на зло всім вона почала їсти ще більше. Артистка розповіла про це, щоб розібратися, чому такою виросла і "що саме її організм прикриває салком".

Популярність Alyona Alyona прийшла у 2018 році, коли вона почала читати реп і випускати його на YouTube. Її кліп "Рибки" тоді зібрав мільйон переглядів. Пізніше під тиском викладачів Alyona Alyona звільнилася з роботи у дитячому садку та переїхала до Києва будувати музичну кар'єру. У 2021 році репер стала "Виконавицею року" за версією української премії YUNA та виграла інтернет-голосування європейської музичної премії MMETA. Разом із продюсером Іваном Клименком заснувала власний лейбл Enko. У 2024 році у дуеті з Jerry Heil представляла Україну на конкурсі "Євробачення", де вони посіли 3-тє місце.

@alyona.alyona.official Пригальмувала😂 #alyonaalyona #альонаальона ♬ оригінальний звук - Альона Альона

Новини по темі: фігура схуднення Alyona Alyona