Завантажити ще

Ірина Сопонару прокоментувала скандальний номер "Кварталу" про співробітника ТЦК

Ірина Сопонару прокоментувала скандальний номер
Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Актриса та гумористка Ірина Сопонару прокоментувала скандал із номером "Кварталу" про начальника Рівненського ТЦК, у якому вона зіграла головну роль разом з Андрієм Рибаком. Після виходу випуску в ефір на артистів обрушилася хвиля хейту за те, що вони з'явилися на сцені у військовій формі і "ганьблять ЗСУ". В інтерв'ю Аліні Доротюк Ірина зазначила, що цей скандал "висмоктаний з пальця", оскільки вони показали номер-пародію на ситуацію, яка сталася у реальному житті.

- Мене нічого не збентежило. Ця ситуація сталася. Ми її не вигадали. Вона розлетілася по пабликах, і всі посміялися з цього. Адже це не ми придумали її і когось у чомусь звинуватили. Це пародія. Хто дивився цей номер від початку і до кінця - ми нікого не ображаємо. Мені здається, що навіть якось намагалися це виправдати. Єдина претензія, яка може бути, це те, що ми у військовій формі. Але ж ми актори. Актори в кіно, які грають військових, теж одягають військову форму. Хто грає лікарів, одягають білий халат. Це прилетіло, бо ми актори "Кварталу"? Ніхто не говорить про те, скільки "Квартал" допомагає. На мою думку, цей конфлікт висмоктаний з пальця, бо прилітає навіть не тому рівненському начальнику, з яким це сталося, а нам за те, що ми одягли військову форму. Тоді, може, варто змінити форму співробітникам ТЦК, щоб вона не була військовою? Якби вона була іншою, ми одягли б іншу. Вони ж ходять у військовій формі.

Сопонару також вибачилася перед тими, кого зачепив цей номер, і наголосила, що у команди не було мети когось образити цією постановкою.

- "Кварталу" прилітає за те, що він став "беззубим", не жартує гостро. Коли відбувається щось і "Квартал" про це жартує, то "Квартал" поганий. Перед виборами президента нас будуть "жарити" і дискредитувати з усіх боків. Це просто абсурд. Ми, як і всі люди, зараз живемо у війні, любимо військових, поважаємо їх та допомагаємо, а не робимо щось, щоб нашкодити їм. До "Кварталу" дуже пильна увага деяких політиків, - прокоментувала Сопонару. – Якщо ми когось образили, нам дуже соромно. Ми не хотіли когось образити. Це не наша мета. Ми хочемо, щоб людям у цей час було трохи веселіше. Я не вірю, що то ідейний хейт.

Артистка також заступилася за свою колегу актрису Ірину Гатун, яка раніше потрапила у скандал через номер про переселенку зі Скадовська.

- Несправедливо, що на Іру посипалися шишки. У попередні роки "Квартал" ніхто не чіпав. Я розумію, звідки ростуть ноги. Це політичне замовлення. Тому що у нас на носі вибори президента, і хтось рветься до влади так, що готовий цей "Квартал" дискредитувати з усіх боків. Я не розумію, як можна не бачити зв'язок між цим. Звичайно, на це важко не реагувати, бо на Іру посипалися шишки. Це був смішний номер, і він дуже добре зайшов. Два дні всі сміялися. Я не вірю, що це справді зачепило когось так… Що це ідейна акція. Я в це не вірю. Мене не збентежило. Всю відповідальність не можна звалювати лише на Іру, - зауважила актриса.

Сопонар 37 років. Вона зірка команди "Ліги сміха" "Вінницькі" та "Жіночого кварталу". Відома за ролями у скетч-шоу "Країна У" та "Волонтери". У травні 2024 року актриса вийшла заміж за британця Різа.