Завантажити ще

Kozak Siromaha анонсував тур з безкоштовними концертами по селах України

Kozak Siromaha анонсував тур з безкоштовними концертами по селах України
Фото: instagram.com/denys.ganba.photography

Олександр Люббоженко, більш відомий як Kozak Siromaha, анонсував тур із безкоштовними концертами селами України. За словами артиста, він разом із командою відвідає села, невеликі міста та районні центри, щоб надихнути та втішити людей, а також створити новий альбом пісень, натхненний українським колоритом.

- Я та моя команда подумали, що до людей у селах ніколи не приїздять артисти які вже відомі та мають кілька десятків мільйонів переглядів на YouTube, адже там не заробиш, це не вигідно організаторам і це справді так! Уявіть є люди які за все життя ніколи не були і не побувають на концертах артистів, адже артисти їздять по обласних центрах, великих містах, мають тури закордоном, адже там є багато людей які прийдуть до тебе, це я почув на фронті від одного із командирів, який розповідав, чому важливо артистам там виступати для бійців! Тому ми вирішили зробити безкоштовний, благодійний тур по селах де живе 200, 500, 1000 людей та у не великих районних центрах! Я приїду із своєю командою до вас, поспіваємо разом моїх пісень, поспілкуємося та познайомимось із вами та вашим селом або містечком! - розповів виконавець в Instagram.

Тур Kozak Siromaha розпочнеться з концертів у Вінницькій області. У коментарях співак також закликав підписників ділитися, до яких населених пунктів йому варто приїхати з виступом.

Олександр Люббоженко закінчив академію козацтва та "підтвердив право носити чуб". Він викладає козацькі види бойових мистецтв, а також працює у театрі "Люті козаки", де виконує трюки на конях та бойовий гопак. Українським глядачам музикант відомий за шоу "Голос країни", де виступив із піснею "Засвіт встали козаченьки" та розгорнув до себе всі чотири тренерські крісла. Наставником Олександра у проєкті була співачка Джамала. У жовтні 2022 року він став артистом лейблу ENKO, заснований реперкою Alyona Alyona та саундпродюсером Іваном Клименком. Найвідоміші його треки: "Гуляли", "Засвіт встали козаченьки", "Ворога поборемо", "Ну ж бо", "Сіромаха".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KOZAK SIROMAHA (@kozak.siromaha)

Новини по темі: Концерти гастролі Співаки