Завантажити ще

Вийшов трейлер фільму "Буча", знятий на основі реальних подій війни

Вийшов трейлер фільму
Фото: Кінопрокат B&H

У мережі з'явився трейлер художнього фільму "Буча" про героїзм і трагедії, що випали на долю звичайних людей під час російського вторгнення до України. Картина зосереджується на реальних подіях, що відбувалися у місті Буча та інших населених пунктах Київщини, та розповість історію громадянина Казахстану Костянтина Гудаускаса, який отримав притулок в Україні у 2019 році та зумів врятувати понад 200 українців з окупованих територій. Прототипом ще одного героя фільму став український композитор, лауреат Шевченківської премії Ігор Поклад, котрий зустрів війну в своєму будинку у Ворзелі. Прем’єра фільму відбудеться в українських кінотеатрах 7 листопада.

Зйомки фільму проходили на Київщині через рік після тих подій. Режисером фільму став Станіслав Тіунов, а сценаристом та продюсером - Олександр Щур. Під час роботи над картиною команда консультувалася з представниками Головного управління розвідки МОУ, які надали тексти перехоплень розмов російських окупантів, агентурні дані.

- На етапі створення експлікації майбутньої картини я відчув, що боротьба героїв фільму перейшла у боротьбу з усіма учасниками знімального процесу, а насамкінець – у боротьбу із самими собою. Після закінчення першого драфту за два роки роботи мій внутрішній світ на певний час спорожнів, бо повністю залишився у цій картині. Саме тому «Буча» наповнює глядача емоціями та відчуттями, які дарують віри та сил на боротьбу, – зізнався режисер картини Станіслав Тіунов.

Особливу увагу автори приділяли психологічному аспекту, щоб сюжет стрічки не ретравматизував глядачів. Команда намагалася не акцентувати увагу на насильстві, зберігаючи при цьому повну картину подій.

Фільм створено завдяки інвестиціям приватних осіб з України, Польщі, Канади та США, а головні ролі у ньому зіграли польський актор Цезарій Лукашевич, В'ячеслав Довженко, Артемій Єгоров, Сергій Стрельніков, Катерина Олос, Анастасія Нестеренко, Даніель Салем.

Новини по темі: Кінопрем'єри фільми