22 липня
Завантажити ще

Євгенія Власова вперше за довгий час знялася для глянцю

Євгенія Власова вперше за довгий час знялася для глянцю
Фото: viva.ua

Співачка Євгенія Власова вперше за довгі роки знялася для глянцю. Зірка позувала для digital-обкладинки  нового номеру журналу Viva! у білій сукні та костюмі. В інтерв'ю виданню артистка розповіла, чому зникла зі сцени, зробивши паузу в кар'єрі та про повернення до медіапростору.

За словами Власової, вона взяла перерву у кар'єрі, оскільки у якийсь момент робота перестала бути цікавою і не запалювала її, як раніше.

- Я довго відпочивала від сцени, я б напевно так сказала. У житті іноді є досвід, який перестає працювати, він більше не запалює. В якийсь момент я відчула, що вихід на сцену вже мене не запалює так, як раніше, і що мені більше не цікаво. Я дозволила собі паузу і в ній почала по-іншому дивитися на звучання, на те, що таке голос у тілі людини. Можливо, сцена — для обраних, для професіоналів, але спів — не для обраних. Співати повинен і може кожен. Цей процес закладений Творцем. Малювати, співати, танцювати, усі творчі процеси повинна робити кожна людина. Це не для обраних, – наголосила Євгенія.

У той час Євгенія почала вивчати себе та як творчість впливає життя людини, займатися йогою, а також робити звукові і енергетичні практики. Виконавиця додала, що не шкодує про свій вибір, оскільки він дав можливість подивитися на себе та події навколо зі сторони та повернутися до себе тієї, яку знала багато років тому.

- Справа в тому, що я не поділяю себе на шоубізнесову кар’єру чи ще якусь. Я людина, котра проживає різні етапи, процеси, як і ми всі у своєму житті. Тому про паузу я точно не жалкую. Можливо, я можу жалкувати тільки про те, що не зробила її раніше, не дочікуючись складних моментів. Що вона дала? Можливість повернутися до себе справжньої, до Жені, яку я знала ще в 17 років. Тому що коли в 17-річному віці я потрапила в егрегор шоубізнесу, почалися різні процеси, вони були дуже складні, починаючи з того, що я, якщо чесно, дуже боялася виходити на сцену, це не було моїм місцем сили, як зараз, наприклад, коли я знаю, для чого виходжу туди. Це процес, який навчав та іноді викривлював мої внутрішні стани, напевно, для того, щоб потім, коли я повернулася до себе, я мала можливість і розуміння, як допомагати людям, котрі трішки заблукали і не туди зайшли, - наголосила артистка.

Раніше в інтерв'ю Славі Дьоміну 46-річна співачка зізналася, що сьогодні займається музикою і записує пісні, проте її творчість трансформувалася. Виконавиця також готує україномовний переклад своїх хітів.

Востаннє Власова виступала перед публікою у шоу “Голос країни”, де заспівала разом із півфіналісткою Галиною Куришко свій хіт “Я - жива річка”. Це стало першим виступом Власової після 10-річної перерви. Пізніше вона також взяла участь у проєкті "Танці з зірками", де танцювала в парі з хореографом Максом Леоновим. Найвідоміші її хіти: "Я буду", "Плач про мене", "Вітер надії" та інші.

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Новини по темі: Співачки