Завантажити ще

Помер Dario G, діджей та автор гімну Чемпіонату світу з футболу 1998

Помер Dario G, діджей та автор гімну Чемпіонату світу з футболу 1998
Фото: instagram.com/dariogofficial

Британський музикант та діджей Пол Спенсер, відомий як Dario G, помер у віці 53 років. Артиста не стало після тривалої боротьби із раком прямої кишки четвертої стадії. Про його смерть повідомляється на офіційних сторінках проєкту в Instagram.

- З великим сумом ми повідомляємо про смерть нашого улюбленого Пола Спенсера сьогодні. Він був позитивним до кінця, але це була битва, в якій він більше не міг боротися. Він залишив чудову музичну спадщину та багато радісних спогадів для багатьох людей. Усі, хто його любив, нудьгуватимуть за ним. Сяй яскраво, наша велика зірка, - йдеться в повідомленні.

Лікарі діагностували у музиканта рак прямої кишки четвертої стадії минулого літа. Про недугу Пол розповів шанувальникам у соцмережах та до останнього ділився з ними новинами про своє лікування.

Dario G - проєкт електронної музики Пола та Стівена Спенсер та Скотта Россера. Наприкінці 90-х гурт отримав впізнаваність завдяки танцювальній композиції Sunchyme, яка потрапила до топ британського хіт-параду. У 1998-му всесвітню популярність йому принесла композиція Carnaval De Paris, яка стала гімном Чемпіонату світу з футболу у Франції. За 10-річну музичну кар'єру Dario G випустив два альбоми: Sunmachine та In Full Colour. Пізніше Стівен і Скотт залишили тріо, а Пол взяв псевдонім назву Dario G.

Новини по темі: Втрати діджеї