17 липня
Завантажити ще

Ексдружина Дзідзьо розповіла, як вони оформили розлучення і чи продовжує спілкуватися з артистом

Ексдружина Дзідзьо розповіла, як вони оформили розлучення і чи продовжує спілкуватися з артистом
Фото: instagram.com/slavia_official

Співачка SLAVIA розповіла, чи підтримує стосунки з ексчоловіком шоуменом Михайлом Хомою (Дзідзьо) після розлучення. В інтерв'ю Коротко про артистка вперше підтвердила, що офіційно розлучилася із чоловіком ще влітку 2021 року. Проте колишнім закоханим вдалося зберегти теплі стосунки. Вони до цього дня телефонують одне одному та спілкуються на різні теми.

- Так, ми офіційно розлучилися. Не пам’ятаю дати, це було влітку 2021 року. Але ми продовжуємо спілкуватися, причому на різні теми, підтримуємо одне одного. Коли зідзвонюємося, - чи він мені подзвонить, чи я йому, - дуже довго спілкуємося. У нас завжди є про що поговорити, – наголосила SLAVIA. – Мені Михайло подобається як друг. Він дуже класний у дружбі, приділяє багато уваги людям, які поруч. Причому друзям приділяє більше уваги, ніж рідним. Я завжди думала: як класно бути другом Михайла, як з ним легко. Бо вдома він зовсім інший. Але Михайло пояснював, що коли мама сварить свою дитину, то це не означає, що вона її не любить. Казав сприймати його критику за любов. Я так і сприймала.

За словами виконавиці, після підписання необхідних документів вони з Михайлом навіть відсвяткували процедуру розірвання шлюбу в їхньому улюбленому ресторані, де насолоджувалися компанією одне одного.

– Пригадую, коли ми з Михайлом оформили документи про розлучення, то пішли святкувати. Прийшли до ресторанчику, нас там вже всі офіціанти знають, ми часто там буваємо, присіли за столик і проговорили, напевно, години зо дві. А потім підходить офіціант і каже: «Може, вам все-таки кави з тортиком?» Ми навіть не помітили, як промайнув час, - наголосила артистка.

Дзідзьо та Slavia були разом 20 років. Пара познайомилася під час конкурсу "Молода Галичина", потім співала разом у гурті "Друзі". Одружилися у листопаді 2013 року, а за 8 років оголосили про розлучення. Спільних дітей у ексзакоханих не було.