Завантажити ще

Актори театру Франка показали фрагмент вистави "Конотопська відьма" на Саміті миру у Швейцарії

Актори театру Франка показали фрагмент вистави
Фото: instagram.com/frankotheatrе

На Саміті миру, що проходить у Швейцарії, було представлено фрагмент вистави "Конотопська відьма" акторами Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Про це йдеться в Інстаграмі театру.

- Відьма Конотопа – це голос сучасної України, яка бореться з темрявою за своє існування. Це сучасна історія про силу українського духу та його незламність. Духа, сповненого світла правди та що голосно звучить сьогодні крізь віки в єдиному прагненні жити, творити, перемагати, - сказав Ніщук.

Вистава з мотивів повісті Григорія Квітки-Основ'яненка стала одним із найпопулярніших серед українців. Його прем'єра відбулася у квітні 2023 року. Режисером-постановником вистави є Іван Урівський. Ролі виконують: Назар Задніпровський, Олександр Ярема, Михайло Кукуюк, Андрій Самінін, Христина Федорак, Олена Хохлаткіна та інші. У березні вистава «Конотопська відьма» стала лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка у категорії "Театральне мистецтво".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Національний театр Франка (@frankotheatre)

  • 15 червня у Швейцарії стартував Глобальний саміт миру. У заході беруть участь 92 країни та 8 світових організацій. 57 країн представлені на рівні глав держав та прем'єр-міністрів.
  • 23 березня в Києві глядачі за три години до початку продажу квитків на спектакль "Конотопська відьма" вишикувалися в чергу біля кас театру. Вона розтяглася на сотні метрів. Тоді у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка повідомили, що граючи 4-5 разів на місяць цю виставу, вони не в змозі задовольнити потреби всіх охочих.