Завантажити ще

Виконавчий продюсер ігор Assassin's Creed відповів на критику Ілона Маска

Виконавчий продюсер ігор Assassin's Creed відповів на критику Ілона Маска
Фото: David McNew/Getty Images

Виконавчий продюсер серії Assassin's Creed Марк-Алексіс Коте відповів Ілону Маску, який у соцмережах розкритикував оновлення відеогри. Бізнесмену, як і гравцям, не сподобалося, що її творці пожертвували історичною достовірністю задля інклюзивності, зробивши головним героєм вигаданого темношкірого самурая, а не взяли за основу когось із реальних японських воїнів. У соцмережах Маск написав, що подібна «різноманітність, рівність та інклюзивність вбивають мистецтво», проте творці гри не стали реагувати на його критику.

В інтерв'ю порталу Game File Марк-Алексіс Коте заявив, що бачив повідомлення бізнесмена і навіть думав знову зареєструватися в Х, щоб відповісти, проте зрозумів, що не зможе підібрати правильні слова.

- Зрештою я просто зробив крок назад. На моєму смартфоні встановлено додаток для усвідомленості. І я трохи попрактикував його, щоб вивчити емоції, спричинені цим твітом, – розповів розробник.

За словами Коте, сценаристи Assassin's Creed від початку планували зробити головним героєм самурая Ясуке, який є "надзагадковою історичною особистістю". Продюсер додав, що гравці зможуть зрозуміти причини введення цього персонажа за перші 11 хвилин і 47 секунд, і назвав гру "найкращою, яку будь-коли створювали автори франшизи." Він також вважає, що мільярдер лише займається "розпалюванням ненависті", тому нападки у відповідь з боку розробників не допомогли б донести їхню думку до авдиторії.

Раніше було анонсовано, що гра Assassin's Creed Shadows на PC, PS5 та Xbox Series відбудеться 15 листопада.

Новини по темі: Игры Ілон Маск