Завантажити ще

Євген Кот та Євген Тріплов разом із Тарабаровою працюватимуть над нацвідбором на "Дитяче Євробачення"

Євген Кот та Євген Тріплов разом із Тарабаровою працюватимуть над нацвідбором на
Фото: suspilne.media

Режисер-постановник Євген Кот та автор пісень Євген Тріплов приєдналися до команди національного відбору на "Дитяче Євробачення - 2024". Разом із музичним продюсером шоу  Світланою Тарабаровою вони підготують учасників до фіналу. Про це повідомляє "Суспільне".

Цього року Євген Кот буде режисером та креативним продюсером національного відбору. У складі команди "Суспільного" він відповідатиме за візуальну складову, працюватиме над загальною концепцією та сценічними постановками номерів у телевізійному фіналі.

- Нацвідбір – це для мене новий цікавий проєкт, у якому я можу і проявити свою творчість, і допомогти талановитим дітям максимально проявити себе у такий складний час, – ділиться Кот. - Дуже хочеться так виявити нинішніх дітей, щоб вони могли одразу круто заявити про себе спочатку на всю країну, а потім і на весь світ. На цьому проєкті для мене буде дуже важливо максимально допомогти всім учасникам розкрити себе та свій потенціал.

У свою чергу Євген Тріплов у тандемі зі Світланою Тарабаровою створить треки для шести фіналістів. За словами саундпродюсера, він "прийшов на "Дитяче Євробачення", щоб пісні були не гіршими, ніж на "дорослому"".

Фінал національного відбору на "Дитяче Євробачення - 2024" відбудеться у вересні в онлайн-форматі. Як і минулого року, до вибору представника України на конкурс у фіналі відбору буде залучено 3 члени журі та глядачі.

Євген Кот – хореограф-постановник, суддя проєкту «Україна має талант». Соліст перших в Україні 3D-шоу рівня Цирку дю Солей та переможець шоу «Танцюють всі» та «Танці із зірками».

Євген Тріплов - шоуранер музичного реаліті-шоу "МУЛЬТІТРЕК", продюсер та автор пісень Тіни Кароль, MONATIK, ZLATA OGNEVICH, Wellboy, Ганни Трінчер та інших.

Новини по темі: Євробачення Нацвідбір