Завантажити ще

Дмитру Дікусару на фронті дали позивний "Танго"

Дмитру Дікусару на фронті дали позивний
Фото: instagram.com/dikusar_dmitriy

Хореограф і військовослужбовець ЗСУ Дмитро Дікусар вперше за довгий час вийшов на зв'язок та показав, як проходить його служба на передовій. В Instagram артист опублікував відео, в якому змонтував кадри, зняті за два роки повномасштабної війни: згадав початок вторгнення РФ, момент, коли він тільки вступив до лав ЗСУ, етап військових навчань та лікування, а також будні на фронті. До ролика також увійшло записане аудіо Дікусара, де він звертається до побратима. На фронті захисники дали йому позивний "Танго".

- Знаю, що давно не давав про себе знати... Вибачте, якщо змусив нервувати! Змонтував "на колінах" невеликий фрагмент свого життя. Таким був початок. І на фото лише меленька частина моїх друзів і побратимів, – зазначив хореограф у соцмережах. - Всі вони супер-люди для мене. Шануйтесь, любі українці і шануйте наших героїв! Тримаємо стрій! Слава Україні!

Дикусар став на захист батьківщини після початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році. Танцюрист відзначив 38-й день народження на фронті і зізнався, що до перемоги України залишати лави ЗСУ не збирається.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dmytro Dikusar (@dikusar_dmitriy)

Новини по темі: Дмитро Дікусар