Завантажити ще

Орландо Блум розповів про зустріч із дітьми під час візиту до України

Орландо Блум розповів про зустріч із дітьми під час візиту до України
Фото: instagram.com/orlandobloom

Голлівудський актор Орландо Блум розповів про свій приїзд до України у статусі посла доброї волі ЮНІСЕФ. За словами артиста, під час останнього візиту він був вражений стійкістю та незламністю українських дітей. Зокрема, Блум зустрівся з 8-річною Міланою, яка зазнала травми і змушена була втекти з Ірпеня через сильні обстріли.

- Під час останнього візиту до України він зустрівся з 8-річною Міланою, яка через сильні обстріли змушена була тікати з рідного Ірпеня. Дівчинка отримала травму, яка призвела до часткової втрати зору. Незважаючи на всі жахи, вона залишається сильною і вірить у краще, - повідомляється в публікації в Instagram.

На даний момент дівчинка відвідує заняття з арт-терапії від ЮНІСЕФ на київському вокзалі, які допомагають пережити травматичні спогади про обстріли.

- Всім дітям в Україні потрібне щасливе та безпечне майбутнє з можливостями для розвитку! - уточнюється в пості.

Орландо Блум кілька разів приїжджав до України. У 2016 році артист відвідав міста на Донбасі, а в березні 2023-го приїхав до столиці. Актор відвідав дитячі точки проєкту ЮНІСЕФ "Спільно" у Києві, школу №17 в Ірпені, в якій за підтримки ЮНІСЕФ підвал був облаштований під бомбосховище, а також прийомну сім'ю у Демидові, яка прийняла 4 дітей. Він також зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та навчав дітей правилам мінної безпеки разом із чотирилапим сапером Державної служби з надзвичайних ситуацій псом Патроном.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від UNICEF Ukraine (@unicef_ukraine)

Новини по темі: Орландо Блум