Завантажити ще

Антоніо Лукіч та творці "Мавки" випустять мультфільм "Наша файта" про події під час війни

Антоніо Лукіч та творці
Фото: Forbes Україна/прес-служба Film.ua

Творці "Мавки" студія Animagrad та режисер Антоніо Лукіч розпочали роботу над мультфільмом "Наша файта". Лукіч стане продюсером нового проєкту, який буде орієнтований на підлітків та дорослих. Про це повідомляє Fordes із посиланням на пресслужбу Film.ua.

У мультфільмі розкажуть історію 30-річного працівника заправки Сергія Пунька. За сюжетом герой помирає, але отримує другий шанс на життя від вищих сил за умову, що знайде на фронті свого батька, якого ніколи не знав. Його пошуки приводять до підрозділу "Чопські пірати" із колишніми закарпатськими контрабандистами. Генеральний продюсер стрічки "Наша файта" Ганна Єлісєєва впевнена, що мультфільм буде цікавим для європейської аудиторії.

Комедійний проєкт Animagrad створює у співпраці з німецькою анімаційною компанією Telescop Animation. Виробництвом мультфільму керують творці "Мавки" режисер Костянтин Федоров та художник-постановник Крістіан Коскінен. Ідея мультфільму "Наша файта" належить закарпатським авторам Михайлу Карпенку, Івану Боню, Павлу Мандзічу та Ервіну Німцю. Ще у 2013 році Карпенко та Мандзіч запустили однойменний YouTube-серіал у стилі американських "Футурами" та "Грифінів", який зібрав майже 2,5 мільйона переглядів за п'ять серій.

Попередній мультфільм студії Animagrad та Film.ua Group "Мавка. Лісова пісня", який вийшов на екрани у травні 2023 року, став найкасовішою українською анімаційною стрічкою часів незалежності. Проєкт перевищив за касовими зборами голлівудські анімаційні мультфільми від Disney, Pixar та Illumination Entertainment. За вісім місяців в українському та світовому прокаті "Мавка" заробила 20 мільйонів доларів, з яких понад 17 мільйонів принесли міжнародні покази у понад 80 країнах світу.

Режисер Антоніо Лукіч відомий своєю трагікомедією "Люксембург, Люксембург". 2023 року картина потрапила до десятки найкасовіших українських фільмів, зібравши понад 34 мільйони гривень у бокс-офісі. Кінодіяч також зняв найпопулярніший в Україні фільм "Мої думки тихі".

У мультфільмі розкажуть історію 30-річного працівника заправки Сергія Пунька. Фото: Forbes Україна/прес-служба Film.ua

У мультфільмі розкажуть історію 30-річного працівника заправки Сергія Пунька. Фото: Forbes Україна/прес-служба Film.ua

Новини по темі: Мультфільми