Завантажити ще

70-річну Опру Вінфрі госпіталізували до лікарні

70-річну Опру Вінфрі госпіталізували до лікарні
Фото: Paras Griffin/Getty Images for BET

Американську телеведучу та медіамагната Опру Вінфрі екстрено госпіталізували до лікарні.11 червня 70-річна телезірка мала презентувати свою книгу в ранковому шоу CBS Mornings, проте в ефірі так і не з'явилася. Причиною цьому стали сильні болі в животі. Про це подруга знаменитості телеведуча Гейл Кінг розповіла Daily Mail.

За її словами, Опра потрапила до лікарні зі зневодненням, де медики поставили їй крапельницю.

- Вона мала якусь хворобу шлунка, шлунковий грип. Її нудило і мучила діарея. Я не буду надто відвертою, але вона опинилася в лікарні зі зневодненням. Їй зробили крапельницю, бо це було дуже серйозно, - зазначила вона.

Гейл Кінг не стала вдаватися у подробиці, як зараз почувається телеведуча, але підкреслила, що з нею "все буде добре".

П'ять місяців тому за лаштунками однієї з премій Вінфрі здивувала зовнішнім виглядом та результатами схуднення. У розмові з журналістами зірка зізналася, що приймала популярні в Голлівуді препарати для діабетиків, які допомогли їй позбутися зайвої ваги.

Опра найбільш відома як ведуча свого ток-шоу "Шоу Опри Вінфрі". Вона стала першою темношкірою жінкою-мільярдером у світі. Телезірка володіє власною кіностудією, журналами O, Oprah Magazine, комерційно успішним ресурсом Oprah.com, радіомережею, а також є обличчям кабельного телеканалу OWN: The Oprah Winfrey Network.

Гастроентерит, він же "шлунковий грип", - гостре або хронічне запалення слизової оболонки шлунка, тонкої та товстої кишки переважно інфекційної природи. Супроводжується болем у животі спастичного характеру, блюванням, нудотою та розладом випорожнень. У важких випадках призводить до вираженого зневоднення організму, яке порушує роботу внутрішніх органів та знижує якість життя людини.

Новини по темі: Опра Уїнфрі