19 липня
Завантажити ще

Ахтем Сеітаблаєв скасував весілля і розповів про кризу в стосунках

Ахтем Сеітаблаєв скасував весілля і розповів про кризу в стосунках
Фото: прес-служба "1+1 Україна"

Режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, який у складі ЗСУ захищає Україну на передовій, розповів про кризу у стосунках з коханою Мар'яною Боцвінюк. Минулого року артист зробив пропозицію обраниці, пара планувала весілля, проте зараз, за ​​словами Сеітаблаєва, про свято не йдеться. Причиною цього стали різні погляди на життя закоханих.

- Поки не будемо грати весілля. Ми спочатку обговорювали, але зараз – ні. Можливо, невдовзі. Ні, офіційно стосунки не оформлювали. Ми переживаємо складний період відносин. Не знаю, як воно буде далі. Це швидше пов'язано з тим, що ми маємо двох дорослих людей і маємо певні переконання та погляди на життя, які далеко не завжди сходяться, - розповів Ахтем у коментарі "Люкс ФМ".

Сеітаблаєв також уникнув питання про те, чи живе досі він разом з обраницею. Актор та його кохана Мар'яна Боцвінюк розсекретили свої стосунки у червні 2023 року на допрем'єрному показі фільму каналу "1+1 Україна" "Рашизм. Історія хвороби", на який прийшли разом. Через 3 місяці пара оголосила про заручини.

До зустрічі з Мар'яною актор понад 10 років був одружений з продюсером Іванною Дядюрою. Експодружжя виховує спільну дочку Сафіє та сина Іванни Анатолія від попереднього шлюбу. Від минулих стосунків у режисера також є син Селім та дочка Назли, яка у січні минулого року вперше стала мамою. Сеітаблаєв та Дедюра підтвердили розлучення у жовтні 2021 року.

Новини по темі: Відносини Актори Весілля