12 червня
Завантажити ще

Блогер Даша Євтух показала тіло після кесаревого розтину та розповіла про прийняття себе

Блогер Даша Євтух показала тіло після кесаревого розтину та розповіла про прийняття себе

Інстаблогер Даша Євтух у соцмережах розповіла про складний шлях прийняття себе після пологів та поділилася кадрами свого тіла. У Instagram інфлюєнсер опублікувала знімки в спідній білизні зі шрамом від кесаревого розтину та зізналася, яким був період відновлення після операції.

- Життя після кесарева продовжується! (Але коли себе перший раз побачила то так не думала). Після операції ще не пройшов місяць, та мені вже краще. Звичайно, поки що я обмежена в деяких діях. Через 5 годин після кесаревого розтину потрібно було вставати і трохи походити. Було дуже боляче, бо в тебе повністю розрізаний живіт. Перших днів 5-7 найважче було для мене встати з ліжка, бо якщо я ляжу, тоді довго не могла встати. Так, як дитину треба було годувати кожні три години, всі дні у пологовому будинку майже не спала. Могла в день на годинку прилягти поки Саша побуде з малою, і вночі на годинку-дві. Щоб потім мені довго не довелося вставати, я просто не лягала, - розповіла Євтух.

Даша зазначила, що їй було страшно народжувати і нелегко прийняти своє тіло, проте тепер розуміє, що все обов'язково відновиться, і цього не слід боятися. Блогер також підтримала інших дівчат, у яких заплановано кесарів розтин, і наголосила, що найголовніше - нове життя, яке варте всіх випробувань.

- А ще коли бачила своє тіло то хотілось плакати, та іноді і плакала. При ходьбі ти відчуваєш як трясеться в низу живота твій жирок і шкіра і наче гармошка туди сюди. В той момент ти думаєш, що воно таким і буде, але це не так, то просто все на емоціях, всі відходять і повертаються до свого попереднього зовнішнього вигляду, просто потрібен час. Та і коли розумієш, що в тебе тепер є твоя маленька кнопочка то все інше здається вже не таким і важливим. Тому плакати і відразу засмучуватись так, як я не треба. Все добре! Особисто мені було страшно і природньо народжувати і кесаревий робити, я довго морально налаштовувалась на це все (так і не налаштувалась). Просто дякую тим лікарям, які тоді були на зміні, бо мене трусило, мені було страшно. Ну шо ж сказати, я трохи бешена не давалась йти до рук. А їм вдалось мене заспокоїти, – поділилася Даша.

Блогер вперше стала мамою наприкінці травня. У дівчини та її чоловіка, депутата райради Олександра Глазова, народилася донька, якій дали незвичайне ім'я Феміда. Пара оголосила про заручини у квітні минулого року, а весілля зіграла напередодні Дня Незалежності – 23 серпня.

Даша Євтух – блогер із Полтавщини. Вона стала популярною в соцмережах завдяки своїм роликам розпаковок із сільського магазину та прогулянок із тваринами. У 2021 році брала участь у кулінарному шоу "МайстерШеф". На її сторінку в Instagram наразі підписано понад 350 тисяч людей.

Блогер вперше стала мамою наприкінці травня. Фото: instagram.com/dashaevtukh__official

Блогер вперше стала мамою наприкінці травня. Фото: instagram.com/dashaevtukh__official

У дівчини та її чоловіка, депутата райради Олександра Глазова народилася донька Фото: instagram.com/dashaevtukh__official

У дівчини та її чоловіка, депутата райради Олександра Глазова народилася донька Фото: instagram.com/dashaevtukh__official

Новини по темі: Блогери вагітність