12 червня
Завантажити ще

Євген Кошовий з дружиною та донькою прийшов на балетну прем'єру до Катерини Кухар

Євген Кошовий з дружиною та донькою прийшов на балетну прем'єру до Катерини Кухар

Балерина та народна артистка України Катерина Кухар представила балет «Коппелія» в Національній опері за участі студентів Київського державного фахового хореографічного коледжу, який вона очолює з 2020 року. 

Виставу створив балетмейстер Анатолій Шекера. Більше 15 років "Коппелії" не було в репертуарі. Працювати над виставою його запросила Катерина Кухар. Сама прима-балерина за своїми учнями та студентами спостерігала з ложі й на сцену вийшла лише на поклін та перед початком другого акту для вручення почесної відзнаки Олександру Крошці, який допоміг облаштувати бомбосховище у хореографічному коледжі.

- Ми прививаємо дітям любов та повагу до балетних традицій та поважаємо наших легендарних постановників. Вдячна педагогам, постановнику й всій нашій великій команді, що працювала над виставою, працю багатьох не видно на сцені але без їх кропіткого труда ця ідея не змогла б втілитись у життя. Дирекція Національної опери відзначила високу технічну якість, професійність та зауважила на тому, що вони танцюють як справжні вже готові артисти, - розповіла Кухар.

Балетну прем'єру відвідали філософиня Наталія Кривда, очільник "Студії Квартал 95" Євген Кошовий з дружиною Ксенією та молодшою донькою Серафимою, співзасновниця жіночого "Фонду Маша" Ксана Нечипоренко, дружина військовослужбовця та актора "Студії Квартал 95" Олександра Пікалова Ірина, продюсер Сергій Перман, науковиця Ольга Росашанська.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kateryna Kukhar 🇺🇦 (@ekaterinakukhar_official)

Євген та Ксенія Кошові з донькою Серафимою.

Євген та Ксенія Кошові з донькою Серафимою.

Євген Кошовий та Ірина Пікалова.

Євген Кошовий та Ірина Пікалова.

Новини по темі: Катерина Кухар