Завантажити ще

Брітні Спірс розповіла про психологічну травму та спробу пробачити батьків

Брітні Спірс розповіла про психологічну травму та спробу пробачити батьків
Фото: Kevork Djansezian/Getty Images

Співачка Брітні Спірс зізналася, що після звільнення з-під батьківської опіки має серйозне пошкодження нервів на правому боці тіла, що спричиняє оніміння. У новому пості Instagram артистка розповіла, що не намагається виставити себе жертвою, а прагне пропрацювати всі психологічні травми, отримані за 13 років тотального контролю отця Джеймса Спірса. На момент публікації зірка видалила цей пост, однак у мережі збереглися скріншоти.

- Я намагаюся публікувати 30 постів на місяць. Раніше я писала 12 постів на місяць, щоб люди могли зрозуміти, чому я так багато працюю. Був час, коли мене дуже довго тримали в якомусь місці проти моєї волі. Чесно кажучи, з того часу я вже не була колишньою, – уточнила зірка. - Я зображаю себе дуже зібраною, але є багато людей, які не знають, через що фізично пройшло моє тіло! Я тут не для того, щоб бути жертвою, я тут, щоб заявити, що хоч я і написала книгу про свій досвід, травма все ще тут і, мабуть, буде завжди. Вона дуже глибоко! У моїх силах зробити все, щоб знати, що у деякі дні мені дозволено засмучуватися чи не бути у порядку. Я не відчуваю, що світ дозволив мені це робити! Я відчуваю, що новини неприємні, але вони ніколи не будуть приємними для інших людей.

Наразі виконавиця також намагається пробачити рідним, які, за її словами, багато років чинили неправильно стосовно неї.

- Все, що я можу зробити, це спробувати розбудити себе молитвою, яка з'єднує мене з половиною, що любить, заснованої не на страху чи погрозах, а на спробі пробачити людей, які вчинили неправильно. У мого тіла серйозне ушкодження нервів, про яке іноді навіть не можу думати. Мені потрібно стати більш значущою людиною і пробачити своїх батьків... Але це дуже тяжко! Я зроблю все можливе, щоб відпустити це і не підвести інших своїм гнівом, - наголосила Брітні.

Спірс перебувала під опікою батька з 2008 року, після того як потрапила до психіатричної лікарні через проблеми з алкоголем та наркотиками. Він повністю контролював її фінансове та особисте життя, забороняв їй мати дітей та змушував вживати медикаменти. У листопаді 2021-го суд зняв із Джеймса Спірса опіку над дочкою, і вона стала самостійно керувати власними справами та фінансами.

 

Артистка зізналася, що намагається пробачити батьків за важкий етап у житті Фото: instagram.com/britneyspears

Артистка зізналася, що намагається пробачити батьків за важкий етап у житті Фото: instagram.com/britneyspears

Новини по темі: Брітні Спірс