24 липня
Завантажити ще

Зірка серіалу "Надприродне" Міша Коллінз оголосив збір на розмінування України

Зірка серіалу
Фото: instagram.com/misha

Голлівудський актор Міша Коллінз у рамках візиту до України оголосив збір коштів на розмінування країни. Артист знявся у відеоролику, в якому одягнений у той самий одяг, що і його персонаж ангел Кастіель із серіалу "Надприродне". Серед тих, хто пожертвує кошти, Коллінз також планує розіграти плащ і 5 краваток його героя. Відео опубліковано на офіційній сторінці UNITED 24 у соцмережах.

- Наш посол Міша Коллінз збирає гроші на піротехнічний автомобіль для розмінування. На деокупованих територіях після російських обстрілів знаходять протитанкові та протипіхотні міни, міни-пастки, проводи-троси, касетні боєприпаси і тисячі снарядів, що не розірвалися. Смертоносна вибухівка може бути захована у предметах побуту, іграшках, будинках, дитячих садках, на ігрових майданчиках, полях, у лісах та парках. Наша мета – зібрати 450 000 доларів на покупку багатофункціонального піротехнічного автомобіля для саперів. Він допоможе їм очищати землю від мін та транспортувати вибухонебезпечні предмети й речовини до місця їхнього знищення, - йдеться у пості.

Актор не вперше відвідує Україну. Коллінз приїжджав до Києва рік тому, у травні 2023-го. Тоді він зустрівся із президентом Володимиром Зеленським та легендою українського футболу Андрієм Шевченком. Коллінз є послом державної платформи UNITED24.

Міші Коллінзу 49 років. Він народився у Бостоні, але його предки родом із Київської області. Коллінз вивчав у коледжі українську політику та історію і кілька разів приїжджав до України до повномасштабної війни. Найбільш відомий за ролями у фільмах "Стоунхендж. Апокаліпсис", "Карла", "Перерване життя", а також у серіалах "Всі жінки відьми" та "Надприродне". До липня 2021 року був одружений з Вікторією Ванточ. У ексзакоханих є дочка та син.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від UNITED24 (@u24.gov.ua)

Новини по темі: Благодійність Актори