Завантажити ще

День матері: Матвієнко, Бужинська, Осадча, Подкопаєва, Бурмака - про своїх дорослих дітей

День матері: Матвієнко, Бужинська, Осадча, Подкопаєва, Бурмака - про своїх дорослих дітей
Фото: Instagram.com/kosadcha/

У День матері, який цього року припадає на 12 травня, вітаємо всіх мам. І ділимося історіями, яких дітей виховали зіркові мами.

Катерина Бужинська

Старшій доньці Катерини Бужинської, Олені, 17. В інтерв’ю Коротко про народна артистка розповідала, що дівчина живе і навчається у Німеччині:

- Оленка навчається в Гамбурзі, в оригіналі читає англійською, німецькою, пише дитячі книжки, дуже мріє стати письменницею. Це було її бажання - вчитися у Гамбурзі. Вона не хотіла їхати в Болгарію. Але я часто до неї приїжджаю. Там є мої друзі, українці, вони за нею наглядають.

Катерина Бужинська з Оленою. Фото: Instagram.com/buzhynska/

Катерина Бужинська з Оленою. Фото: Instagram.com/buzhynska/

Марія Бурмака

Марія Бурмака зізнається, що її 29-річна донька Ярина Небесійчук – її безумовна любов та подруга.

– Вона закінчила Інститут журналістики, грає на гітарі, пробує себе у всьому, починаючи від пошуку якихось вінтажних речей та закінчуючи роботою контент-менеджера на державному підприємстві, - ділилася співачка в інтерв’ю Коротко про. - У нас було багато моментів, коли мені дійсно було досить складно. Але найголовніше - у 6 років мені вдалося віддати її вчитися грати на гітарі. Музичний інструмент – це велика робота. Іспанський танець на гітарі сам себе не зіграє, його треба сісти та вивчити. Тобто, щоб досягти результату, ти маєш докласти зусиль.

Бурмака каже, що їхні з Яриною стосунки побудовані на довірі.

- Дуже добре, що у нас є довіра. Іноді діти закриваються від батьків. Іноді в мене бувають думки, що краще мені цього не знати. Але насправді я маю знати і пережити це з нею, - продовжує вона. - Як мені колись говорила моя мама, зі своєю дитиною ти маєш бути завжди на одному боці. Я ніколи на людях, яка б ситуація не була, не ставала на бік того, хто її звинувачував. Я завжди була на її боці, а вже вдома ми з нею розбиралися. Вона завжди знала і зараз знає, що я її підтримка у будь-якій ситуації.

Головне завдання батьків - зрозуміти свою дитину, чому вона така, не боятися піти до психолога і навіть до психіатра, якщо потрібно. У мене немає більше таких людей, якими були мої батьки, які б так мене любили і підтримували. І такою людиною я хочу бути для своєї дочки. Хочу, щоб у будь-якій ситуації вона знала, що є мама. І вона знає, що мама – це підтримка.

Марія Бурмака з Яриною. Фото: Instagram.com/mariaburmaka

Марія Бурмака з Яриною. Фото: Instagram.com/mariaburmaka

Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко розповідає, що її старша донька, 25-річна Уляна, - також стала для неї близькою подругою та опорою. Хоча свого часу у їхніх стосунках був непростий період: коли дівчинці було 12, вона вирішила переїхати жити до батька.

- Я втратила з нею зв'язок. Буквально. Вона просто перестала зі мною спілкуватися, переїхала до батька жити. Коли в мене з'явився Арсен і я Уляні сказала, що при надії, це зіграло колосальну роль з Уляною. І я до неї почала не як до дочки ставитися, а як до подруги. Те, що я подруга, дуже змінило наші стосунки. Я врятувала відносини зі старшою дочкою завдяки Ніні, - згадувала Тоня в «ЖВЛ». 

За словами Матвієнко, зараз Уляна реалізовує себе в режисурі, і у неї це добре виходить. Тоня зізнається, що дуже сумує за донькою, адже Уляна зустріла своє кохання і живе разом зі своїм хлопцем в орендованій квартирі.

- Мені її дуже не вистачає, але вона вже доросла дівчина і в неї повинне бути своє життя. Мені треба навчитися жити і без мами, і без Уляни, - розповіла Матвієнко в інтерв'ю програмі «Ближче до зірок». 

Тоня Матвієнко з Уляною та Ніною. Фото: Instagram.com/tonya_matvienko/

Тоня Матвієнко з Уляною та Ніною. Фото: Instagram.com/tonya_matvienko/

Катя Осадча

21-річний Ілля Поліщук – старший син Каті Осадчої. Хлопець навчається в Мерілендському університеті в США, де вивчає IT. Після закінчення вишу Ілля хоче повернутися в Україну та працювати тут за спеціальністю. Телеведуча не раз зізнавалася, що Ілля – її гордість.

- Ілюшо, ти син, про якого можна мріяти, ти розсудливий і розумний, уважний і надійний, ти найкращий старший брат і абсолютний приклад для молодших. Іноді мені не віриться, що я мама такого дорослого і самостійного сина, - ділилася Осадча в інстаграмі.

Катя Осадча з Іллею. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Катя Осадча з Іллею. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Лілія Подкопаєва

Сину Лілії Подкопаєвої, Вадиму, 18. Спортсменка усиновила хлопця у 2006 році, тоді вона була у шлюбі з Тимофієм Нагорним.

- Я дуже пишаюся своїм сином! Цьогоріч Вадим вступав до університету, і треба було написати есе. Він написав про свій шлях, що був усиновлений, з якого він міста, країни і що хоче бути схожим на маму в тому сенсі, що якщо у людини є мрія, то треба її досягнути. Він мені казав, що не хотів використовувати мої заслуги, не хизувався, хто його мама. Це було так емоційно. Ми багато в чому прислухаємося до Вадима, він обізнаний у багатьох речах, багато читає.

Нещодавно подали заявки в кілька університетів, то він обирає, думає, бо йому пропонують стипендію та безкоштовне навчання, заохочуючи у такий спосіб обрати саме цей навчальний заклад, адже кожен університет вважає за честь, щоб у ньому навчалися талановиті діти, - розповіла олімпійська чемпіонка в інтерв’ю oboz.ua.

Лілія Подкопаєва з Вадимом. Фото: Instagram.com/podkopayeva_official

Лілія Подкопаєва з Вадимом. Фото: Instagram.com/podkopayeva_official

Олена Кравець

Олена Кравець пишається, що у неї з донькою, 21-річною Марією, дуже довірливі стосунки. При цьому телеведуча додає: вона намагається не порушувати особисті кордони Маші, що додає стосункам міцності.

Зіркова мама завжди дослухається до доньки та підтримує у будь-яких починаннях. Декілька років тому Марія покинула університет, оскільки усвідомила, що спеціальність «Реклама й зв'язки з громадськістю» їй не цікава. Кравець з розумінням поставилася до рішення доньки, адже хоче, щоб вона була щасливою у роботі, яку робить, а кожен її день був наповнений сенсом.

- Зараз займаюся організацією цього подкасту. А ще роблю благодійні танцювальні івенти зі своєю командою, - розповіла Марія у подкасті «Вдома поговоримо», який вона робить з мамою. - Мені дуже подобається контролювати якісь процеси й розуміти, що від мого рішення щось залежить. Знаю, що така продюсерська жилка – це в мене від тата. І мені хочеться одразу в практику. От мені хочеться на своїх помилках, на чужих помилках вчитися, набиратися досвіду.

Олена Кравець з Марією. Фото: Instagram.com/lennykravets/

Олена Кравець з Марією. Фото: Instagram.com/lennykravets/