28 травня
Завантажити ще

Алан Бадоєв вперше за чотири роки зустрівся зі своїми дітьми

Алан Бадоєв вперше за чотири роки зустрівся зі своїми дітьми

Режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв у соцмережах показав зворушливі кадри із зустрічі зі своїми дітьми. В Instagram знаменитість зізнався, що не бачив сина Богдана та доньку Лоліту вже чотири роки. Перешкодою цьому стали жорсткі обмеження через карантин, а згодом і повномасштабна війна в Україні.

- Я не бачив своїх дітей разом чотири роки... Спочатку ковід, потім війна, тож привчився до спілкування по відеозв'язку. Хоча для мене це як пити каву без кофеїну чи танцювати на "тихій паті", де у кожного своя музика у навушниках... Занадто нові та сучасні тенденції, вони швидше виглядають "як справжні", але не є ними. Всі ми, українці, добре знаємо, що це не замінює обійми, поцілунки перед сном, коли відчуваєш запах волосся своєї дитини. Це ніяк не допомагає розумінню один одного і забирає можливість бути поруч, коли ти потрібен, навіть без слів, а просто бути й помовчати.
І ось нарешті ми разом. На кілька днів, – уточнив кліпмейкер.

За словами Бадоєва, йому вдалося побачитися з нащадками в Іспанії, куди він приїхав на презентацію документального фільму про війну в Україні "Довга доба". Діти режисера супроводжують та підтримують його на кінопоказах.

- Нарешті ми разом, на кілька днів. Діти супроводжували мене у кіноподорожі. Звичайно,, я спостерігав за ними... Старанно, адже кожна деталь важлива. Чи зберегли ми наші звичаї, які знайшли нові, де ми далеко один від одного, а де близько, – підсумував Бадоєв. - Пишу це і усміхаюся. Тому що здається, що ближче, ніж зараз, ми ніколи не були. Тому що Лола, Боря і я - ми як дуже злагоджене тріо, яке за відчуттям знає всі партії всіх імпровізацій. Кожен відчуває своє місце та момент, коли потрібно починати соло. Це мить бездоганного щастя, і вона безумовна. Дякую вам, мої ангели, ми збережемо один одного.

Діти Бадоєва вже багато років живуть в Італії, куди переїхали разом із матір'ю телеведучою Жанною Бадоєвою. Пасинок Борис знімає рекламу, документальні фільми та готується викладати в університеті. Дочка Лоліта також хоче стати режисером.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alan Badoev (@alanbadoev)

Новини по темі: Алан Бадоєв