Завантажити ще

Зірка фільму "Крути 1918" Влад Никитюк вперше одружився

Зірка фільму
Фото: instagram.com/niki_vlad

Український актор Влад Никитюк одружився зі своєю коханою, колегою Ганною Гуляєвою, з якою він уже довгий час зустрічався. Пара скромно узаконила свої стосунки у РАГСі після початку повномасштабної війни, проте планує зіграти весілля, коли на це буде час та достатньо коштів. Про це Влад розповів в інтерв'ю Коротко про.

– Це було дуже складно. Я досі це називаю не "одружилися", а "розписалися", бо весілля у нас не було. Не було з кількох причин. По-перше, дуже довго на нас тиснув синдром "не на часі". По-друге, на нормальне весілля потрібні кошти, із якими наразі не дуже легко. Тому ми розписалися, але весілля ще на нас чекає, - поділився артист.

Обраницею артиста стала актриса Ганна Гуляєва, з якою він вже довгий час зустрічається. Коли саме закохані узаконили стосунки - невідомо. Втім, це сталося  вже під час повномасштабної війни.

Закохані в інтерв'ю не дуже активно діляться подробицями особистого життя. Відомо, що 31-річний Влад та 32-річна Ганна разом понад чотири роки. Пара почала зустрічатися ще до пандемії, тож їхні стосунки витримали випробування коронавірусом.

У фільмографії Влада Никитюка понад 45 кіноробіт. Серед них "Крути 1918", "Спадкоємиця мимоволі", "Жити заради кохання", "Сутичка", "Дівчина з персиками". Ще у школі почав займатися танцями, боксом та футболом. У 2013 році закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, акторський факультет. Перша популярність прийшла до актора у 2016-му, коли він зіграв головну роль – боксера Тараса – у спортивній драмі "Правило бою".

Гуляєва відома за ролями у проєктах "Серце матері", "Жіночий лікар", "Агенти справедливості".

Фото: instagram.com/niki_vlad

Фото: instagram.com/niki_vlad

Новини по темі: Актори