Завантажити ще

Донька Валентини Хамайко планує пройти стройову підготовку

Донька Валентини Хамайко планує пройти стройову підготовку
Фото: instagram.com/valentinakhamaiko

Донька телеведучої Валентини Хамайко та захисника ЗСУ Андрія Оністрата Соломія планує пройти стройову підготовку. Про це зірка "1+1 Україна" розповіла в інтерв'ю Коротко про.

За словами Хамайко, 14-річна спадкоємиця з початку повномасштабної війни проявляє активну громадянську позицію, а також практично кожні вихідні виходить на мітинги на підтримку полонених.

- Соломійка - найстарша, їй 14, і вона фактично кожні вихідні ходить на мітинги. В неї є активна позиція. Влітку вона хоче йти на стройову підготовку, де вчать і зброю тримати в руках, і надавати медичну допомогу. Я її підтримую в цьому. Це базові знання, якими має володіти, як на мене, кожен українець, - зазначила телеведуча.

Валентина вважає, що у старших класах школи необхідно запровадити день, присвячений основам стройової підготовки.

- Вважаю, що у старших класах один день на тиждень має бути присвячений саме цим питанням: тактичній медицині, наданню першої невідкладної допомоги, боротьбі з дезінформацією, вивченню різних видів зброї, вибухових приладів, щоб в жодному разі не наражати себе на небезпеку, - уточнила телеведуча.

Сама Хамайко двічі пройшла курси тактичної підготовки – у 2014-му та 2023 році. Вона також намагалася поновити свій військовий квиток, але цей процес затягнувся.

Хамайко 42 роки. 2004 року вона закінчила Київський медичний університет, але за спеціальністю майже не працювала. Була ведучою каналів М1 та М2, займалася модельним бізнесом та знімалась у серіалах. З 2016-го по 2023 рік Валентина працювала обличчям проєкту "Сніданок. Вихідний" на "1+1", а наразі веде "Сніданок з 1+1" та "Хоробрі серця" на телеканалі "1+1 Україна".