Завантажити ще

Ярослава Магучіх та ще 10 українців увійшли до списку Forbes "30 до 30. Європа"

Ярослава Магучіх та ще 10 українців увійшли до списку Forbes
Фото: instagram.com/rosya_dp

Журнал Forbes вдев'яте опублікував список "30 до 30. Європа" з іменами молодих людей, які вразили світ до 30 років. Минулого року до списку в різних категоріях потрапили шість українців, цього року – 11. Найбільша кількість українців у 2024-му – у категорії "Технології". До нього увійшли засновники юридичного стартапу Legal Nodes Маргарита Сівакова (СЕО) та Максим Малюк, який працює за моделлю підписки та базується у Лондоні. Місце у рейтингу також посіла фахівець із кіберзахисту, криптопідприємець та співзасновник міжнародної компанії з кібербезпеки Hacken Євгенія Брошева. До цієї категорії потрапила і співзасновниця та технічний директор ШІ-стартапу Traces AI Вероніка Юрчук. Її компанія Traces AI надає відеоаналітику на основі штучного інтелекту для компаній у секторі безпеки.

"Спорт та ігри"

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка у 2023 році посіла перше місце у світовому рейтингу. Вона є головною претенденткою на "золото" на Олімпійських іграх у Парижі.

Від України до списку також потрапила Дана Сидоренко – засновниця геймерського стартапу GameTree, що створює безпечний простір для геймерів. За допомогою штучного інтелекту її платформа допомагає геймерам шукати партнерів для гри.

"Фінанси"

До категорії "Фінанси" увійшли партнери венчурного фонду Flyer One Ventures Олексій Єрмоленко та Олена Мажуга. Сума інвестицій їхнього фонду за останні п'ять років перевищила 40 мільйонів доларів.

"Медіа та маркетинг"

У рейтингу опинилася і відеопродюсер Василина Степаненко. Вона почала працювати в Associated Press за кілька тижнів до початку повномасштабного вторгнення до України. Разом із відеографом Мстиславом Черновим та фотографом Євгеном Малолєткою була частиною команди творців документалки "20 днів у Маріуполі", яка отримала "Оскар".

Внесли до списку й українського блогера Макса Клименка. Він створює контент з порадами щодо кар'єри та бізнес-аналітикою та є засновником комунікаційного агентства KLYM&CO, яке співпрацює з ООН, WWF, Google та Microsoft.

"Громадські зміни"

Засновник онлайн-школи вивчення англійської мови Speaking club Владислав Перистий, на курсах якого щомісяця навчається близько 700 студентів.

Новини по темі: Forbes Ярослава Магучіх