Завантажити ще

Юлія Саніна розповіла про спілкування з Чарльзом III: Говорить недостатньо чітко

Юлія Саніна розповіла про спілкування з Чарльзом III: Говорить недостатньо чітко
Фото: Phil Noble - WPA Pool/Getty Images

Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна розповіла про спілкування з королем Великобританії Чарльзом III та його дружиною Каміллою. Зустріч артистки з монаршою родиною відбулася рік тому під час відкриття сцени "Євробачення" у Ліверпулі. У новому випуску шоу Андрія Беднякова Саніна, яка була однією з ведучих конкурсу, зізналася, що правитель Великобританії говорив із нею менш енергійно, ніж його дружина Камілла. Їхня розмова тривала близько 20 хвилин.

- Був момент, що він зі мною говорить... А у нього, по-перше, настільки британський акцент, а по-друге, він говорить недостатньо чітко. Камілла була така енергійна і чітка, скажімо так. Але ми одне одного зрозуміли, я вкотре подякувала, – зізналася співачка.

Раніше Юлія розповідала, що між ними відбулася "приємна та змістовна розмова". Від українського народу зірка подякувала королівській родині за їх підтримку нашої країни у війні проти РФ, а також обговорила з ними підготовку до конкурсу, у створенні якого були задіяні українці.

У 2023 році Саніна була однією з чотирьох ведучих конкурсу разом з Ганною Веддінгхем, Алішею Діксон, та Гремом Нортоном, а Тимур Мірошниченко – офіційним коментатором конкурсу "Євробачення" від України.