Завантажити ще

Олена та Тарас Тополі випустять першу за 11 років шлюбу дуетну пісню

Олена та Тарас Тополі випустять першу за 11 років шлюбу дуетну пісню
Фото: Прес-служба Олени Тополі

Співачка Олена Тополя, яка раніше виступала під псевдонімом Alyosha, готує першу за 11 років шлюбу пісню з чоловіком, фронтменом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею. В інтерв'ю Коротко про артистка розповіла, що композиція написана англійською та українською мовами. Пара планує презентувати її після перемоги України у війні із РФ.

- Так, вона англійською мовою. Але є шматочок, де Тарас ще й українською співає. Ми чекаємо великої Перемоги, великого свята, тому що ця пісня достойна дуже потужної причини, щоб з'явитися на загал, - уточнила Олена. - Пісня про те, що дощ не може йти вічно. Це дуже метафоричний, філософський вислів, але, думаю, всі ми розуміємо, про що йдеться. Злива все одно колись закінчиться.

За даними порталу "МУЗВАР", автором пісні є співачка Емі Вадж, яка працює з Едом Шираном, Кайлі Міноуг, Джоном Леджендом, Pink та іншими артистами. Український текст написав Тарас Тополя.

Олена виступала під псевдонімом Alyosha з 2009 року, але у жовтні 2023-го вирішила змінити сценічне ім'я. У 2010-му представляла Україну на "Євробаченні" в Осло, де посіла 10-те місце. З початком повномасштабного вторгнення разом із дітьми – 10-річним Романом, 7-річним Марком та 3-річною Марією – виїхала з України до США, де вони жили у мами чоловіка Тараса Тополі. Найвідоміші треки - "Феромоны любви", "Больше чем любовь", "Точка на карте", "Калина".

Новини по темі: Пісні Alyosha Тарас Тополя